• Międzynarodowy Festiwal Szachowy Perła Bałtyku

Aktualności

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Strefa ZP + WP 2015

W Łazach w dniach 26-27 wrzesień wystartowały Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików strefy Zachodniopomorskie + Wielkopolska. Turniej jest rozgrywany był  tempem szachów klasycznych na dystansie 7 rund  gdzie rywalizowały roczniki 2005-2007 w grupach dziewcząt (18 zawodniczek)  i chłopców (37 zawodników).

MMM lazy 2015 ch

W turnieju chłopców wygrał Filip Łuczak (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 6,5 pkt z 7 partii. Drugie miejsce wywalczył Filip Rosiński (KTSz Kalisz) 5,5 pkt, a trzeci był Michał Kuczyński (UKS Refleks Gościno) 5,5 pkt. Za nimi uplasowała się grupa zawodnikó którzy zdobyli po 5 pkt tj. 4. Paweł Kossowski (KSz Gryf Szczecin), 5. Maciej Szafrański (UKS Kościelec), 6. Krzysztof Jarczewski (KTSz Kalisz), 7 Stanisław Plust (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska).

MMM lazy 2015 dz

W turnieju dziecząt wygrała Nikola Jacek (KSz Gryf Szczecin) 6,5 pkt z 7 partii. Drugie miejsce wywalczyła Ewa Barwińska (KTSz Kalisz) 5,5 pkt, a trzecie Zuzanna Jędrzejewska (KTSz Kalisz) 5 pkt. Pierwszą piątke uzupełniły: 4. Nikola Grzesik (AKSz Hetman Politechnika Koszalińska) 4,5 pkt i 5. Zuzanna Wolny (KSz Gryf Szczecin) 4 pkt.